Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » „Świadek Historii” – nagroda honorowa IPN

„Świadek Historii” – nagroda honorowa IPN

Źródło - augustow24.p

Instytut Pamięci Narodowej podjął w tym roku nową inicjatywę mającą na celu uhonorowanie osób i organizacji spoza Polski szczególnie zasłużonych dla upamiętniania historii Narodu Polskiego. Jest to nagroda „Świadek Historii”, która ma być przyznawana corocznie.

Chcemy, aby informacja o niej dotarła do jak najszerszego grona osób, tak, aby zauważone zostały wszelkie cenne i wartościowe działania podejmowane przez Polonię na rzecz naszej ojczyzny i jej historii.

Staramy się korzystać z różnych możliwych sposobów powiadamiania o naszym projekcie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o umieszczenie powiadomienia o nagrodzie na Państwa „stronie internetowej. Komunikat na temat „Świadka Historii” wraz z wymaganymi formularzami znajduje się na stronie internetowej IPN (www.ipn.gov.pl – na stronie głównej w aktualnościach i w zakładce „Konkursy i nagrody”). Te same teksty przesyłamy Państwu w załącznikach.

Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo przyłączyć się do projektu IPN i poprzeć tę wartościową inicjatywę poprzez jej jak najszersze rozpowszechnienie. Dla dobra Polski i Polonii.

>>>Wniosek o przyznanie nagrody<<<

>>>Zgoda Świadka Historii<<<

IPN BEP Warszawa