Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Chmielnicki » Warsztaty liderskie w Jaremczu z udziałem młodzieży z Podola

Warsztaty liderskie w Jaremczu z udziałem młodzieży z Podola

Młodzież z Chmielnickiego Miejskiego Związku Polaków wzięli udział w warsztatach podnoszących kompetencje osobiste, społeczne i liderskie w czwartej edycji Akademii Liderów zorganizowanej przez Polsko-Ukraińską Młodzieżową Organizacje „Młody Stanisławów”.

To były cudowne 5 dni w Jaremczu, w samym sercu karpackich gór. Zajęcia integracyjne, współpraca w zespole czy wyłanianie lidera tego uczyli się uczestnicy Akademii.

Tak relacjonowała uczestniczka projektu Anna Lisniuk:

„Razem z młodzieżą z różnych miast Ukrainy wzięłam udział w sześciodniowych warsztatach podnoszących kompetencje osobiste, społeczne i liderskie. Mieliśmy dużo różnych ćwiczeń. Pracowaliśmy nie tylko w zespołach, ale również w parach, w trójkach, w czwórkach, co pozwoliło lepiej się poznać. Kiedy mieliśmy rozwiązać jakieś zadanie w zespołach, każdy mógł spróbować swoich sił jako lider. Mieliśmy też dużo ćwiczeń, kiedy trzeba było skupić się tylko na sobie. Program był bardzo bogaty. W programie m.in.były zajęcia z uczenia się integracji i budowania zespołu, rozwiązywania konfliktów, zarządzania projektami i kapitałem ludzkim, jak sobie radzić w sytuacjach trudnych oraz być skutecznym liderem. Oprócz tego mieliśmy wypad w góry oraz przyjemne pogadanki przy ognisku. Akademia liderów to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości oraz do podniesienia swoich kompetencji.”
Cieszymy się że mamy taką aktywną młodzież , która dąży do rozwoju własnych kompetencji liderskich oraz samodoskonalenia.
Dziękujemy organizację PUMO”Młody Stanisławów” za wspaniałą atmosferę i ciekawe treningi.

Projekt objęty wsparciem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą za pośrednictwem Fundacja “Pomoc Polakom na Wschodzie”.

Irena Medlakowska, 18 września 2021 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code