Jesteś tutaj: Home » inne » Ukraińska drużyna po meczu z Polską opuszcza Euro-2016

Ukraińska drużyna po meczu z Polską opuszcza Euro-2016

21 czerwca w Marsylii odbył się mecz w ramach 1/16 kwalifikacji turnieju Mistrzostw Europy z piłki nożnej pomiędzy narodową drużyna Polski i Ukrainy.

Przez pierwszą połowę meczu siły były praktycznie wyrównane. Zarówno Polacy, jak i Ukraińcy atakowali bramkę przeciwnika. Jarmolenko dwa razy był bliski strzelenia bramki lecz zmarnował szansę.

Pierwszego i jedynego gola w meczu strzelił Ukraińcom na 56 minucie Błaszczykowski. Później piłkarze znad Dniepru znów intensywnie atakowali. Konopolanka, Zinczenko, Zozula i Rotań byli bardzo bliscy od strzelenia Polakom gola.

Swój udział w Euro-2016 Ukraina zakończyła z rachunkiem 0:5 na ostatnim miejscu w swojej grupie.