Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Nauka, sztuka, inne » Tydzień dobrych spraw startował w Kijowie

Tydzień dobrych spraw startował w Kijowie

W Kijowie na Majdanie Niezależności odbyła się prezentacja ogólnoukraińskiego społecznego dobroczynnego projektu „Tydzień dobrych spraw”.

– Czynić dobro to nie jest skomplikowana sprawa, trzeba tylko zacząć. Wszystko dobre, co masz zamiar uczynić, możesz to zrobić prosto zaraz!  – zapewnia Tatiana Abowicz, jedna z organizatorów projektu.

W Kijowie, w ramach projektu „Tydzień dobrych spraw”, odbędzie się akcja Dzień Krwiodawcy w Kijowskim miejskim centrum krwi, sprzątanie w parku pod pomnikiem Magdeburskiego Prawa, wycieczki po stolicy dla wychowanków domu dziecka, wyświetlanie tematycznych filmów i robienie domków dla  ptaków.

„Tydzień dobrych spraw” będzie trwał od 10 po 17 marca w 9 miastach Ukrainy: Kijowie, Charkowie, Doniecku, Symferopolu, Sewastopolu, Odessie, Lwowie i Dniepropetrowsku. Na Ukrainie to już czwarta edycja tego projektu. Po raz pierwszy Dzień Dobrych Spraw zorganizowano w Izraelu w 2007 roku.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code