Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » TVP Polonia i TVP Info w ukraińskich telewizjach kablowych

TVP Polonia i TVP Info w ukraińskich telewizjach kablowych

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że wreszcie pojawiła się możliwość zamawiania w waszych sieciach kablowych na terenie całej Ukrainy polskich kanałów telewizyjnych TVP Polonia i TVP Info.

Na razie „Reklamowa Grupa Telewizyjna”, która jest oficjalnym dystrybutorem TVP, ma w ofercie dla Waszej telewizji kablowej dwie propozycje:

– Telewizja Polonia – zainteresuje przede wszystkim polską mniejszość, mieszkającą na Ukrainie, bowiem proponuje programy, poświęcone życiu Polaków za granicą oraz spotkania z ciekawymi Polakami w ramach cyklu „Halo, Polonia”, „Wilnoteka”, „Polonia24”, a także znane polskie seriale, serwisy wiadomości i inne.

– Telewizja TVP Info która jest serwisem informacyjnym, przez 24 godziny na dobę opowiadającym o wydarzeniach w Polsce i na świecie. To doskonałe źródło informacji o polskiej codzienności a tematyczne programy informacyjne przedstawiają polski punkt widzenia na rosyjską agresję na Ukrainie, brytyjski Brexit i inne sprawy.

Prosimy zwracać się do operatorów telewizji kablowych, z których Państwo korzystacie z prośbą o włączenie polskich programów do ich oferty. Ta usługa jest płatna i operatorzy chcą być pewni, że są chętni oglądać TVP Info i TVP Polonia.

W przyszłości oferta polskich telewizji zostanie poszerzona.

Szerszą odpowiedź na pytania operatorzy sieci kablowych mogą uzyskać u oficjalnego dystrybutora TVP – „Reklamowej Grupy Telewizyjnej”, działającej w Kijowie, dzwoniąc pod numer telefonu: (044) 230-9454, (067) 464-1857 (Lubow Jaroszewska).

Słowo Polskie, 06.07.16 r.