Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Trwa nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa

Trwa nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa

Fot. https://amu.edu.pl

Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ogłosił nabór wniosków o udział w Programie Stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa.

Program stypendialny ma na celu umożliwienie młodzieży polskiego pochodzenia odbycie  studiów wyższych w Polsce oraz poprawę znajomości języka polskiego i poziomu kwalifikacji w środowisku polonijnym. Program  oferuje możliwość odbycia studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz studiów drugiego stopnia w języku polskim w  uczelniach podległych MNiSW ze zwolnieniem z opłat za kształcenie oraz z comiesięcznym  stypendium NAWA na pokrycie kosztów utrzymania w regulaminowym okresie kształcenia w Polsce.  Ogłoszenie o naborze wniosków znajduje się na stronie internetowej NAWA  www.nawa.gov.pl.

Nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii jest prowadzony do 31 marca 2019 r. do godz. 15:00 czasu środkowoeuropejskiego wyłącznie w formie elektronicznej. regulaminy programów znajdą Państwo poniżej:

> Regulamin I <<

Regulamin II <<

Słowo Polskie na podstawie informacji Ambasady RP w Kijowie, 26 lutego 2019 r.

lp

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code