Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » “Teraz Wrocław” w Winnicy oraz Chmielnickim. Prezentacja wrocławskich uczelni na Podolu

“Teraz Wrocław” w Winnicy oraz Chmielnickim. Prezentacja wrocławskich uczelni na Podolu

Każdy, kto chce dowiedzieć się o możliwości studiowania na wrocławskich uczelniach może przyjść 9 kwietnia 2013 roku:

– 13.30-15.00 – Chmielnicka Obwodowa Naukowa Biblioteka im. Ostrowskiego (ul. Teatralna 28),
– 17.30-19.00  – Winnicka Obwodowa Biblioteka im. Timiriaziewa (ul. Soborna 73).

Podczas prezentacji można będzie dowiedzieć się o warunkach przyjęcia na studia we wrocławskich uczelniach oraz jak studiować za darmo.
Przyszli studenci oraz ich rodzice będą mogli porozmawiać z przedstawicielami projektu „Teraz Polska” oraz otrzymać odpowiedzi na pytania, związane ze studiami w Polsce.

Prezentacja odbędzie się w ramach 6. dniowej wizyty (9-15 kwietnia 2013 roku) przedstawicieli projektu „Teraz Polska” do Ukrainy.
„Teraz Wrocław” – to niekomercyjna inicjatywa wrocławskiego samorządu oraz wrocławskich uczelni wyższych, zapoczątkowana jeszcze w 2006 roku. Najważniejszy cel projektu – zaprosić młodzież ze Wschodniej Europy na studia do województwa dolnosląskiego, informować o warunkach rekrutacji. Dziś we Wrocławiu, dzięki projektowi „Teraz Wrocław” studiuje ponad 450 studentów z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

Więcej informacji na  http://study-in-wroclaw.pl

KG RP w Winnicy

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code