Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Polityka » Tarnopól zajął pierwsze miejsce w rankingu The Financial Times

Tarnopól zajął pierwsze miejsce w rankingu The Financial Times

Zdjęcie pobrane z times.te.uaTarnopol zajął pierwsze miejsce w rankingu The Financial Times w ramach konkursu «Europejskie miasta i regiony przyszłości 2012-2013».

Tarnopol zajął pierwsze miejsce w kategorii małych miast (z ludnością do 250 tys.) w nominacji «Efektywność wydatków na zarządzanie biznesem». Według ocen ekspertów, obcy inwestorzy w Tarnopolu mogą liczyć na dogodne warunki dla przyciągania pracowników, zasobów finansowych i zakupu sprzętu.

W rankingu wzięły udział 253 miasta i 110 europejskich regionów. Wszystkie miasta były podzielone na 4 kategorie po ilości mieszkańców. Wśród miasto-olbrzymów najbardziej sprzyjającymi inwiestycjom zostały Londyn, Paryż i Wiedeń.

 

 

Burmistrz Tarnopola Siergiej Nadal zawiadomił, że 7 marca we Francji przejdzie duża inwestycyjna wystawa, w ramach której przedstawiciele samorządu dostaną odznaczenia za zwycięstwo w rankingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code