Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Spotkanie z UJK w Winnicy!

Spotkanie z UJK w Winnicy!

W dniach 23-26 maja 2016 r. delegacja Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, której przewodniczy Prorektor ds. Dydaktycznych i Studenckich – dr hab. Janusz Król prof. UJK, będzie przebywać w Winnicy na Ukrainie w ramach cyklu spotkań z młodzieżą szkół ukraińskich i tamtejszą Polonią.

Jednym z celów wizyty jest pogłębienie współpracy w zakresie metodyki nauczania języka polskiego w ośrodkach współpracujących z naszym Uniwersytetem, dlatego też zapraszam Państwa na spotkanie połączone z seminarium metodologicznym, które poprowadzi dr hab. Stanisław Cygan prof. UJK.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Rozwoju i Partnerstwa „Polonia”. Szczegółowych informacji udziela Pani Maria Kozyrska-Mazur.

23 maja 2016 r.

1. Spotkanie z przedstawicielami organizacji polskich oraz lektorami języka polskiego prowadzącymi zajęcia z młodzieżą w Winnicy – godz. 19.00. Adres: CRP „Polonia”, ul. Architekta Artynowa 46, III piętro, p. 12.
2. Seminarium metodologiczne z udziałem prof. dr hab. Stanisława Cygana – godz. 20.00. Adres: CRP „Polonia”, ul. Architekta Artynowa 46, III piętro, p. 12.

25 maja 2016 r.

1. Spotkanie z rodzicami i kandydatami na studia na UJK  – godz. 18.00. Adres: CRP „Polonia”, ul. Architekta Artynowa 46, III piętro, p. 12.

Słowo Polskie, 21.05.16 r.