Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Spotkanie Polskiego Biznesu w Winnicy

Spotkanie Polskiego Biznesu w Winnicy

Spotkanie merytoryczne w konsulacie. Zdjęcie pobrano z www.winnica.msz.gov.plPod koniec czerwca 2013 roku Konsulat Generalny w Winnicy zorganizował tradycyjne spotkanie polskiego biznesu z Winnickiego Okręgu Konsularnego.

Wzięli w nim udział przedstawiciele sześciu polskim firm usytuowanych na terenie Winnicczyzny oraz Żytomierszczyzny (Polimex-Mostostal z Żytomierza oraz Inco-Food z Berdyczowa i inne).

W spotkaniu wziął również udział kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie A. Grabowski, który przedstawił referat na temat aktualnej sytuacji gospodarczej na Ukrainie.

Wizytacja zakładu produkcji deski podłogowej Barlinek. Zdjęcie pobrano z www.winnica.msz.gov.plPodczas merytorycznej części zebrania w siedzibie konsulatu w Winnicy zostało poruszonych wiele kwestii istotnych dla polskich przedsiębiorców, na przykład dotyczących uregulowań prawnych i zasad prowadzenia biznesu na Ukrainie oraz przeszkód w prowadzeniu działalności gospodarczej na miejscowym rynku.

Gospodarzami kolejnej części spotkania była firma Barlinek Invest (jedna z największych polskich inwestycji na Ukrainie – produkcja desek parkietowych), która zorganizowała zwiedzanie zakładu produkcyjnego oraz lunch biznesowy.

KG RP w Winnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code