Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Chmielnicki » „Słowo Polskie” w telewizji i na falach radiowych

„Słowo Polskie” w telewizji i na falach radiowych

Redakcja „Słowa Polskiego” przygotowała w marcu kolejną audycją telewizyjną i radiową w języku polskim, które można oglądać i słuchać zarówno w telewizjach i stacjach radiowych, jak też i w Internecie.

Prezenterka Inna Sandiuk skupiła się w pierwszych wiosennych programach na tematach, związanych z Janem Potockim i jego powiązaniach z podwinnicką Uładówką oraz Łańcutem, polsko-ukraińskim forum biznesowym w Sędziszowie Małopolskim, koncercie chopinowskim w winnickiej szkole muzycznej oraz innych ciekawych sprawach, związanych z życiem Polaków na Podolu.

Telewizyjny program „Słowo Polskie” w roku 2017 podobnie jak i w roku ubiegłym ukazuje się w Winnickiej Telewizji Obwodowej oraz Chmielnickiej TV „33 kanał” trzy razy w miesiącu:

– W winnickiej telewizji „Vintera” w każdą trzecią niedzielę miesiąca o 19:20. Powtórki w następny poniedziałek o 11:20 oraz w środę o 9:30.
– W Chmielnickim i w strefie 50-kilometrowej wokół tego miasta jedyny polskojęzyczny program na Podolu można oglądać w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 19:20. Powtórki w następny poniedziałek o 13:30 i piątek o 20:40.

„Słowo Polskie Wnet” można słuchać w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 21:20 na falach Winnickiego Obwodowego Radia „Vintera” – 88,6 MHz oraz Winnickiego Przewodowego Radia (tzw. kołchoźnik). Powtórki w czwarty wtorek i czwartek miesiąca o godzinie 21:40 w radiu „Vintera” – 88,6 MHz.

 

Redakcja, 19.03.17 r.

{youtube}lGVUWsuAPTo{/youtube}

>>>> Marcowy program radiowy „Słowo Polskie” <<<<