Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Powitaj Polskę w swoim mieście! / Зустрінь Польщу в своєму місті!

Powitaj Polskę w swoim mieście! / Зустрінь Польщу в своєму місті!

Szkoła Objazdowa Języka Polskiego, organizowana przez kieleckie Stowarzyszenie Integracja Europa-Wschód, w trzecim tygodniu rozprzestrzeni się na teren Zachodniego i Południowego Podola.

W dniach 21-28 września prezes SIEW Krzysztof Kalita wraz z ekipą wolontariuszy planuje odwiedzi osiem placówek nauczania języka polskiego w obwodzie chmielnickim.

 

>>>> Szczegółowy Grafik Szkoły Objazdowej w ramach projektu „PL+UA=EU. Polsko-ukraińskie spotkania na drodze do zjednoczonej Europy” w obwodzie chmielnickim <<<<

>>>> Informacja prasowa (j. ukr.) <<<<

 

ЗУСТРІНЬ ПОЛЬЩУ В СВОЄМУ МІСТІ!

Запрошуємо приєднатися до міжнародного проекту «PL+UA=EU. Польсько-українські зустрічі на шляху до об’єднаної Європи» та взяти участь в інтерактивній зустрічі, що пройде у твоєму місті.

Метою проекту є промоція польської мови та знать про сучасну Польщу. В рамках проекту у вересні 2015 р. проходить Виїзна школа польської мови для дітей та молоді «Зустрінь Польщу в….». Виїзні лекції з польської мови та культури включатимуть 50 зустрічей у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях на тему історії Польщі, сучасної музики, а також презентація можливостей навчання у Польщі.

Протягом 21-28 вересня мобільна польська делегація відвідає організації та установи у м. Хмельницький та області, представники яких зацікавлені у вивченні Польщі. Учасників зустрічей чекають цікаві презентації, вікторини та інформація про можливості навчання у Польщі.

Заходи в рамках проекту:

– Організація закордонних практик і лідерських навчань в Кельце;
– Організація курсів польської мови;
– Організація виїзної школи польської мови
– Підсумкова конференція «Мовні компетенції для професійного і соціального успіху в Європі» на базі Хмельницького національного університету.

Проект є співфінансованим в рамках конкурсу Міністерства Закордонних Справ РП «Співробітництво в галузі публічної дипломатії 2015» і реалізується Товариством «Інтеграція «Європа-Схід» з м. Кельце у співпраці з українськими партнерами:

– Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”
– Вінницька культурно-просвітницька спілка поляків
– Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва
– Асоціація бібліотек Вінниччини
– Хмельницький національний університет
– Українсько-польський центр європейської інтеграції у м. Хмельницький
– Об’єднання Польських Вчителів на Україні (Хмельницьке відділення)
– Хмельницька обласна універсальна наукова ім. М. Островського
– Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича

Інформація про проект в Інтернеті: siew.org.pl, edua.eu та vinkiel.info

Контактна особа: Оксана Бондар, [email protected], +380638664664

Słowo Polskie, 17.09.15 r.