Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Pojawiła się nowa strona internetowa o losach Polaków zesłanych do Kazachstanu

Pojawiła się nowa strona internetowa o losach Polaków zesłanych do Kazachstanu

Źródło - www.emazury.comNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Zapraszamy na stronę naszego duszpasterstwa misyjnego w Kazachstanie w Parafii p.w. Świętej Rodziny w Tajynszy: www.tajynsza.marianie.com

Tu można poznać losy Rodaków zesłanych do Kazachstanu w latach komunistycznego reżymu oraz obecne życie ich potomków.

Na stronie są m.in. informacje o życiu i pracy misyjnej ojców ze Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP, piękne galerie z życia Parafii  i utrwalone na zdjęciach unikalne krajobrazy oraz wiele innych i ciekawych informacji.

Jest także opis parafii wraz z jej filiami, dane dotyczące pracujących tu zakonników oraz aktualne wieści. Wszystko bogato ilustrowane materiałem fotograficznym oraz wideo materiałami.

Strona zawiera filmy i niektóre artykuły, wydrukowane w czasopismach w Polsce, także są inne materiały (wywiady w TVP, współpraca z Uniwersytetem w Bydgoszczy itd), które pokazują nasze codzienne życie.

Mamy nadzieję, że tego wystarczy, by udowodnić naszą wiarygodność i zachęcić do zapoznania się z życiem ludzi i życiem Kościoła na misjach.

W razie potrzeby strona daje także możliwość nawiązania kontaktu z misjonarzami.

Pozdrawiamy i w modlitwie Bogu powierzamy.

Misjonarze, bwp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code