Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Podolanki w finale Festiwalu im. Klenczona!

Podolanki w finale Festiwalu im. Klenczona!

Źródło - http://www.pultuskfestiwal.plIII edycja Festiwal im. Krzysztofa Klenczona odbędzie się w dniach 26 i 28 czerwca 2015.

W dniu 3 czerwca 2015 r. w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku Jury przesłuchało utwory nadesłane na konkurs wokalno-muzyczny przez 31 wykonawców. Po dokonaniu oceny Jury postanowiło zakwalifikować do II Etapu Konkursu 13 wykonawców: zespół AD’ASTRA, Monika Małgorzata BIAŁOSZYCKA, Marcin BŁĄDZIŃSKI, zespół DR PLAMA, zespół FANTAZJA, zespół KATEDRA, Sylwia MARTYNIAK, zespół NO BROTHERS, zespół OLDYOUNG, zespół OMNI MODO, zespół POP N ROLL, Zbigniew SĘKULSKI oraz zespół SREBRNE GŁOSY.

Finał Konkursu wokalno-muzycznego odbędzie się 27 czerwca 2015 r. w Amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku. Od 13 czerwca 2015 r. ruszyło głosowanie internautów, które potrwa do 26.06.2015 r. Utwory uczestników zakwalifikowanych do II Etapu Konkursu zamieszczone zostaną na stronie internetowej festiwalu i w ramach trwającego plebiscytu wybrany zostanie laureat „Nagrody Internautów”.

Do finału konkursu przebiły się także wykonawcy z Winnicy na Ukrainie – Monika Białoszycka i zespół „Srebrne Głosy”. Głosować na podolanki można pod tym linkiem:

Słowo Polskie, 15.06.15 r., KZ