Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Polityka » Pierwsze dni ukraińskiego parlamentu – walka i nagie dziewczyny

Pierwsze dni ukraińskiego parlamentu – walka i nagie dziewczyny

Zdjęcie pobrano z http://www.pravda.com.ua/rus/news/2012/10/25/6975403/Niedługo panowała euforia w Wierzchownej Radzie. Już pierwsze dni pracy nowego parlamentu świadczą o głębokich rożnicach poglądów politycznych opozycyjnych i bliskich do Janukowycza deputowanych.

Już w pierwszym dniu do sali ukraińskiego parlamentu próbowali przedrzeć się ogolone do pasa Feministki, wieczorem na sali zaczęły się zażarte dyskusje z przepychankami i blokowaniem Prezydium. Nacjonaliści zniszczyli część ogrodzenia, otaczającago parlament.

Oleg Tiahnybok ze „Swobody” wymaga od deputowanych występowania wyłącznie w języku ukraińskim, kandydat na stanowisko spikera – Rybak przemawia, nie zważając na bójki i hałas.

Sądząc z aktywności „obrańców narodu” w pierwszych dwóch dniach pracy nowej Rady, codziennie będą zdarzały konflikty i nieporozumienia, przez co praca nowego ukraińskiego parlamentu nie będzie zbyt efektywną.

Redakcja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code