Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Gospodarka » Od kwietnia planowane jest nowe połączenie lotnicze Winnica-Warszawa albo Winnica-Kraków

Od kwietnia planowane jest nowe połączenie lotnicze Winnica-Warszawa albo Winnica-Kraków

Zarząd winnickiego lotniska w Hawryszowce informuje o tym, że obecnie rozważane jest uruchomienie dwóch nowych połączeń lotniczych pomiędzy Winnicą a jednym z polskich i izraelskich miast.

Najprawdopodobniej samoloty przewoźnika „Yan Air” będą latały we wtorki i w piątki do Warszawy albo Krakowa. Cena biletu w jedną stronę wyniesie około 90 Euro. Zarząd lotniska, które od niedawna jest podporządkowane Radzie Miasta Winnicy, planuje w jednym dniu wykonywać dwa loty – pierwszy rano z Winnicy do Polski, drugi po obiedzie tego samego dnia z Polski do Winnicy.

Lotnisko w Hawryszowce ma nareszcie stałe połączenie autobusowe z Winnicą (6 razy dziennie z zachodniego dworca autobusowego kursuje bus Winnica-ul. Soborna-ul. Niemirowskie Szose-Lotnisko).

Czas lotu z Winnicy do Warszawy wyniesie około 90 minut. Na terenie winnickiego lotniska jest czynny strzeżony parking dla samochodów osobowych.

Red., bwp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code