Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Różne » Stosunki polsko-ukraińskie » Nowa Poczta już Gdańsku i we Wrocławiu

Nowa Poczta już Gdańsku i we Wrocławiu

Fot. itc

Znany i lubiany na Ukrainie operator pocztowy „Nova Post” wchodzi do kolejnych polskich miast gdzie mieszkają duże skupiska uciekinierów z Ukrainy.

Pod koniec listopada na stronie NP poinformowano o otwarciu dwóch kolejnych oddziałów w Polsce – od teraz usługi przesyłek ekspresowych są dostępne także dla Ukraińców (i nie tylko) w Gdańsku i Wrocławiu.

Adresy nowych oddziałów Nova Post w Polsce: Wrocław: ul. Trzebnicka, 50/1A, 50-231, adres cyfrowy 1/50; Gdańsk: ul. Rakoczego, 30, 80-171, adres cyfrowy 1/80.

Do końca roku Nowa Poczta planuje otworzyć w Polsce 7 kolejnych placówek pocztowych. We wszystkich placówkach dostępne są usługi pakowania, wysyłania na Ukrainę i odbierania przesyłek z Ukrainy do 30 kg. Tylko nadawca może zapłacić za przesyłkę – gotówką, kartą lub za pośrednictwem usług płatniczych ApplePay/GooglePay bezpośrednio w oddziale. Termin dostarczenia przesyłek wynosi od pięciu dni. Cennik przesyłek do Polski oraz przesyłek dopuszczonych do wysyłki za granicę można zobaczyć na stronie internetowej operatora.

Ukraiński lider przesyłek ekspresowych na Ukrainie planuje również otwarcie oddziałów w Niemczech i Czechach.

Sergij Porowczuk, fot. Itc, 1 listopada 2022 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code