Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Listy do redakcji. Młodzież z Baru nad Bałtykiem

Listy do redakcji. Młodzież z Baru nad Bałtykiem

Fot. http://przystan-mechelinki.pl

Nasze wakacje w tym roku były wspaniałe. Mieliśmy okazję z grupą dzieci z Domu Polskiego w Barze wyjechać na wypoczynek do Polski.

Czas spędzaliśmy nad Zatokę Pucką. Pogoda nam dopisała. Odwiedzaliśmy pobliską plażę, spacerowaliśmy po miasteczku, a także mieliśmy zaplanowane wycieczki do Łeby i na  Hel. Prawdziwą frajdą były show morskich zwierząt: uchatek i fok w Sea Parku.

Podczas deszczu nie było nam wcale nudno, ponieważ oprócz grupy z Baru były też dzieci z Polski (Kwidzyn) oraz Białorusi (Grodno). Mieliśmy dużo zajęć, różnych gier,opowiadano nam ciekawe historie. Byli z nami opiekunowie, którzy zawsze przygotowywali dla nas interesujący program.

Panie Wiesława Szkutnik i Grażyna Piwak-Więcek nauczyły nas harcerskich zabaw. Niestety, dwa tygodnie minęły szybko i musieliśmy wracać do domu. Bardzo mile wspominamy pobyt w Pucku na Kaszubach. To były  jedne z najlepszych wakacji, jakie mieliśmy okazję przeżyć.

Władysława Miedwiediewa, Dmitri Tadeusz Miedwiediew, 16.09.18 r. 

 

W imieniu własnym, oraz w imieniu całej grupy pragnę gorąco podziękować kwidzyńskim Przyjaciołom,a zwłaszcza Burmistrzowi Kwidzyna Andrzejowi Krzysztofiakowi za znalezienie możliwości zorganizowania dla dzieci z Baru corocznego wypoczynku nad Bałtykiem.

Małgorzata Miedwiediewa

lp

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code