Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Liderskie Centrum Szkoleniowe

Liderskie Centrum Szkoleniowe

Fundacja „Wolność i Demokracja” serdecznie zaprasza Państwa do udziału w projekcie „Liderskie Centrum Szkoleniowe”, które na celu ma szkolenie polskich organizacji działających na Ukrainie.

Chcemy, aby dzięki szkoleniu pracownicy polskich organizacji podnieśli swoje kompetencje w dziedzinach takich jak: zarządzanie zespołem, efektywna realizacja projektów, fundraising, księgowość, promocja w Internecie.

Projekt zakłada dwa szkolenia: pierwsze dwudniowe w terminie 24-26 czerwca w Winnicy oraz drugie pięciodniowe pod koniec sierpnia (data i miejsce jeszcze do ustalenia).

Projekt daje niepowtarzalną szansę na podniesienie poziomu działania organizacji i poprawienie jakości działania zespołu. Zapraszamy zespoły 10-osobowe (jeśli organizacja nie posiada tylu członków, to można zgłosić mniejszą grupę). Aby poprawnie zgłosić grupę do projektu, należy wypełnić ARKUSZ REKRUTACYJNY (robi to prezes lub osoba odpowiedzialna za grupę) oraz każdy uczestnik szkolenia powinien wypełnić ankietę rekrutacyjną.

>>> Arkusz rekrutacyjny<<<

Słowo Polskie na podstawie informacji WiD, 17 maja 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code