Jesteś tutaj: Home » Z życia Kościoła Katolickiego » Zapowiedzi/Оголошення » Letnie franciszkańskie rekolekcje na Krymie/Літні францішканські реколекції в Криму

Letnie franciszkańskie rekolekcje na Krymie/Літні францішканські реколекції в Криму

Zdjęcie pobrane z credo-ua.org

З А П Р О Ш Е Н Н Я
на літні францисканські реколекції
Крим, м. Чорноморське
12– 26 серпня 2012 року

Головна тема:  ДЖЕРЕЛА ХРИСТИЯНСТВА
Дорогі брати і сестри, мир вам від Господа нашого Ісуса Христа!
Від усього серця запрошую вас слухати Слова Божого та разом прославляти Господа в чудовому куточку нашої країни. Сподіваюсь, що Бог дозволить нам зустрітися в мальовничому краї – Криму, в місці, так подібному до сонячної Умбрійської долини в Італії, де народився й жив у радісному покаянні й прославленні Бога наш засновник, духовний отець і брат – святий Франциск Асізький.
Наші реколекції, безумовно, будуть пов’язані як з духовними вправами, так і відпочинком на скелястому й сонячному березі Чорного моря.

ПРИЇЗД ПОДРУЖНІХ ПАР ІЗ ДІТЬМИ можливий у тому випадку, якщо хоча б одна зі сторін регулярно бере участь у зустрічах Францисканського Ордена Світських або інших парафіяльних спільнот.
Приймаються тільки ті брати й сестри, які будуть брати участь у реколекціях від самого їх початку й до останнього дня.
П’ЯТНАДЦЯТИДЕННІ РЕКОЛЕКЦІЇ ПОЧНУТЬСЯ Службою в неділю 12 серпня о 18:00, а закінчаться в неділю вранці 26 серпня (передбачена Служба Божа). Зверніть увагу на те, що буде потрібно завчасно купити квитки туди й назад (до Євпаторії або до Сімферополя) на поїзд або автобус, оскільки потім з їхнім придбанням можуть виникнути проблеми.
ВАРТІСТЬ РЕКОЛЕКЦІЙ (як в минулому році) становить: для дорослих – 360 грн. (не враховуючи вартості проїзду туди й назад). Вартість перебування на реколекціях для дітей і підлітків до 15 років – 180 грн.
Для участі у реколекціях приймаються лише діти віком від 5 років!!!
ІНШІ  УМОВИ, ЩО НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ У РЕКОЛЕКЦІЯХ:
Систематична участь у церковному житті. Для цього прошу в своїх заявках на участь вказати максимально повну інформацію про себе (прізвище, ім’я, вік, адреса проживання, контактний телефон, e-mail – якщо такий є), приналежність до спільноти ФОС із зазначенням рівня формації та / або інших парафіяльних спільнот. Християни інших конфесії можуть приїхати лише за особистим дозволом брата Юрія Зєлінського, священика.
Виходячи з умов проживання, брати й сестри, що мають
тяжкі хронічні захворювання й потребують постійного лікарського
нагляду, на жаль, НЕ МОЖУТЬ брати участь у наших реколекціях!

Разом із заявою необхідно відправити КОНВЕРТ ІЗ ЗВОРОТНЬОЮ АДРЕСОЮ Й НАКЛЕЄНОЮ МАРКОЮ!

ПИСЬМОВІ ЗАЯВКИ із проханням взяти участь у реколекціях приймаються до 1 серпня за адресою СЕКРЕТАРІАТУ РЕКОЛЕКЦІЙ:

брат Юрій Зєлінські , бул. Соборна, 12,   21050 м. ВІННИЦЯ
або ж електронною поштою:            [email protected]
Телефон Секретаріату:                 +38 067 905 37 54      або     (Life:) +38 093 631 20 73УВАГА:  В ЧИСЛАХ  8 -16  ЛИПНЯ  Секретаріат  НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ!

На реколекції будуть прийняті ті особи, які отримають ПИСЬМОВЕ ПІДТВЕДЖЕННЯ, в якому буде вказано, як дістатися до місця проведення реколекції.

УВАГА! Місця на нічліг на дачі Пані Антоніни цього року ВЖЕ ЗАНЯТІ !!! У зв’язку з цим Вам доведеться шукати нічліг поблизу в приватних пансіонатах, яких там чимало (орієнтована ціна – від 55 до 65 грн. на добу) або у наметовому містечку (безкоштовно). Хто буде ночувати в наметовому містечку повинен обов’язково привезти із собою НАМЕТ з ізоляційними килимами – каріматими!!!

Зі священицьким благословенням, брат Юрій Зелінський, капуцин
Регіональний Асистент Францисканського Ордену Світських

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code