Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Jak zaprosić nauczyciela z Polski?

Jak zaprosić nauczyciela z Polski?

Zdjęcie pobrano z edunews.plStowarzyszenia polonijne, szkoły, szkoły przy stowarzyszeniach, szkoły sobotnio – niedzielne, zainteresowane przysłaniem nauczyciela z Polski , powinny wykonać następujące czynności:
Wypełnić wniosek o przysłanie nauczyciela z Polski oraz załącznik do wniosku i przesłać je w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2013 roku do KG RP w Winnicy (ORYGINAŁ).
Odpowiednie formularze znajdują się na stronie www.orpeg.pl w zakładce: kierowanie nauczycieli, podręczniki, a także są dołączone do tej korespondencji a także na portalu polonijnym WiZyt.NET
Szkoły funkcjonujące w lokalnych systemach oświaty zapraszają nauczyciela z Polski zgodnie z procedurami obowiązującymi na Ukrainie i przysyłają zaproszenie wg ww. zasad. Zaproszenia dla nauczycieli do pracy ww. szkołach powinny wpłynąć do Departamentu Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie do 10.02.2013 r.   
Uprzejmie informujemy, że zarówno wniosek, jak i zaproszenie nie powinny wskazywać nazwiska  konkretnego nauczyciela. Bardzo prosimy o przysyłanie bezimiennych wniosków/zaproszeń.
Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie www.orpeg.pl

Winnicki KG RP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code