Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Instytut Politologii Uniwersytetu Opolskiego zaprasza

Instytut Politologii Uniwersytetu Opolskiego zaprasza

W dniach 16-17 lutego w Żytomierzu i Nowogrodzie Wołyńskim odbyły się spotkania z osobami zainteresowanymi studiami w Polsce. Celem spotkań była prezentacja Uniwersytetu Opolskiego, a mianowicie Instytutu Politologii.

W Żytomierzu spotkanie odbyło się w Domu Polskim. Następnego dnia prezentacja odbyła się w Nowogrodzie Wołyńskim. Organizatorem spotkania było Polskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe im. J. Lubińskiego w Nowogrodzie Wołyńskim.

Co roku Instytut Politologii Uniwersytetu Opolskiego zaprasza młodzież z Ukrainy do dołączenia do grona swoich wychowanków. W roku bieżącym wszyscy chętni mogli zapoznać się z przedstawioną ofertą uczelni, zastanowić się i podjąć decyzję odnośnie studiowania na wybranych kierunkach tej uczelni.

Kierunki studiów oferowane przyszłym studentom przez uczelnię są następujące: politologia, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo międzynarodowe, zarządzanie publiczne, dziennikarstwo i komunikacja społeczna i public relations. Harmonogram rekrutacji na rok 2019/2020. Studia stacjonarne, I stopień i jednolite magisterskie. I termin rekrutacji kandydatów rozpocznie się 18 kwietnia a 9 lipca – ostatni dzień rejestracji i ostatni dzień wpłacania opłaty administracyjnej. II termin rekrutacji rozpocznie się 16 lipca na kierunki, na których są wolne miejsca.

Więcej informacji dotyczących nadania kwalifikowanej konsultacji można otrzymać pod numerem telefonu +38063 3497155 – Wiktoria Szewczenko.

Walentyna Jusupowa, 22 lutego 2019 r.

lp

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code