Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Różne » Warto wiedzieć » Film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem w Polsce

Film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem w Polsce

18 listopada we wszystkich kinach sieci Helios odbył się pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodni Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. Taka inicjatywa została zrealizowana po raz pierwszy w Polsce.

Film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodni Grindelwalda”, to opowieść o magicznych przygodach, fantastycznych istotach i czarodziejskim świecie, który pokochały miliony fanów serii o Harrym Potterze. Sieć kin Helios po raz pierwszy w Polsce przygotowała unikalną ofertę dla widzów z Ukrainy.

Wydarzenia z najnowszej części mają miejsce około 1927 roku w Paryżu i Londynie. Mroczny czarodziej Gellert Grindelwald (Johnny Depp) ucieka z aresztu. Planuje zgromadzić wokół siebie innych czarodziejów, którzy chcą doprowadzić do dominacji magów nad istotami niemagicznymi. Albus Dumbledore (Jude Law) próbuje złapać niebezpiecznego czarodzieja i prosi o pomoc swojego byłego ucznia i jego przyjaciół z Nowego Jorku.

Nad filmem „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, opartym na powieściach J.K. Rowling, pracował ten sam zespół, co w pierwszej części. Reżyserem filmu jest David Yates. W filmie widzowie zobaczą odniesienia do słynnego młodego czarodzieja.

W oficjalnym komentarzu, Maja Nowak, dyrektor ds. promocji i PR sieci kina Helios, mówi, że dystrybutor Warner Bros. jako pierwszy wyraził gotowość dostarczenia sieci filmu z ukraińskim dubbingiem. Przedstawiciele sieci prowadzą rozmowy na ten temat również z innymi dystrybutorami. W przypadku zainteresowania pokazami, Helios będzie kontynuował pokazy filmów w ukraińskiej wersji językowej.

Walentyna Jusupowa na podstawie informacji https://www.spidersweb.pl, 23 listopada 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code