Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Centrum diagnostyczne im. Jana Pawła II w Winnicy – świat ochrony i przywrócenia zdrowia

Centrum diagnostyczne im. Jana Pawła II w Winnicy – świat ochrony i przywrócenia zdrowia

Właśnie takim jest „Centrum Diagnostyczne im. Jana Pawła II”, znajdujące się w Winnicy i łączące w swojej działalności wysoki poziom profesjonalizmu i duchowości oraz współczucia pracujących tam specjalistów. Nazwę wybrano nie przez przypadek – pracownicy ośrodka wierzą w Boga, wierzą w uzdrowienie i mają zdolność do tego by nie zniechęcać się w walce z każdą, nawet bardzo zaawansowaną chorobą. Wierząc w Macierzyńską opiekę Najświętszej Maryi Panny, Matki Boga i całej ludzkości, pamiętając o objawieniu Fatimskim i orędownictwie świętego Jana Pawła II, lekarze z Centrum Diagnostycznego są gotowi służyć wszystkim rodzinom, każdemu człowiekowi zwracającemu się o pomoc.

Centrum Diagnostyczne im. Jana Pawła II przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, urologicznych, chorób serca i układu pokarmowego, neurologii, chorób dróg oddechowych i pomaga w rozwiązaniu innych problemów zdrowotnych. W ośrodku mieści się centrum badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Pracowników centrum charakteryzuje doskonała wiedza medyczna, wieloletni staż pracy, chęć pomocy oraz wsparcie dla pacjentów. W swoim działaniu personel kieruje się szacunkiem i podchodzi z godnością do pacjenta, niezależnie od wieku, charakteru czy statusu społecznego.

Mając świadomość, że wsparcie moralne pacjenta jest podstawowym aspektem w odzyskiwaniu zdrowia, personel zabiega, aby pacjent nie popadł w rozpacz w momencie narastania problemów zdrowotnych. Wszelkie leczenie, profilaktyka i diagnostyka w Centrum odbywa się w oparciu o sprawdzone i racjonalne metody medyczne. Metodyka, technologia i różnorodne podejścia są wykorzystywane tylko wtedy, kiedy ich efektywność i bezpieczeństwo są udowodnione. Centrum ma na celu jedynie dobro pacjenta, dlatego wykorzystuje ono wyłącznie sprawdzone metody potwierdzone doświadczeniami i diagnostyce.

Centrum Diagnostyczne im. Jana Pawła II to nowoczesny wielofunkcyjny ośrodek medyczny w jakim pracują wykwalifikowani specjaliści wykorzystujący najnowszy diagnostyczny sprzęt laboratoryjny mający na celu zdiagnozowanie choroby we wczesnym stadium jej rozwoju. Pracują w nim następujący specjaliści:  lekarz rodzinny, neurolog, kardiolog, ginekolog, endokrynolog, urolog, chirurg, okulista, pulmonolog. Jeśli zajdzie taka potrzeba, lekarze mogą udzielić pomocy w domu.

Dla poprawy efektywności i jakości usług w Centrum medycznym maksymalnie zautomatyzowano procesy medyczne: razem z elektroniczną historią choroby, w której każdy lekarz wnosi wszystkie dane o konsultacjach, opinie i analizy, prowadzona jest również dokumentacja papierowa.

Szczegółowe informacje o Centrum można uzyskać pod telefonami:

+38(0432 ) 67- 30- 62;
+38 097-197-47-03;
+38 093-412-87-70;
+38 095- 63-48-111;

Adres – m. Winnica, ul. Soborna 14.

www.janpolvin.com.ua

Dla posiadaczy Karty Polaka przewidziana jest zniżka w cenie usług.

GK

>>>Zadać pytanie pracownikom Centrum diagnostycznego im. Jana Pawła II w Winnicy<<<

 

Na podstawie informacji KG RP w Winnicy oraz janpolvin.com.ua

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code