Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Bezpłatne warsztaty dla ukraińskich firm! / Безкоштовні інноваційні навчання та стажування для українських фірм!

Bezpłatne warsztaty dla ukraińskich firm! / Безкоштовні інноваційні навчання та стажування для українських фірм!

Do 27 sierpnia trwa rekrutacja przedstawicieli ukraińskich firm do udziału w międzynarodowym projekcie „Ekologiczne nowacje dla biznesu”. Projekt jest skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, które działają na terenie Ukrainy, z wyjątkiem obwodu donieckiego i ługańskiego.

Udział w projekcie jest bezpłatny, decyzję o zakwalifikowaniu się uczestników na podstawie wypełnionej i wysłanej pod adres [email protected] lub [email protected] ankiety i deklaracji podejmują organizatorzy.

Końcowy termin wysyłania dokumentów – 27 sierpnia 2015 r.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach programu polskiej pomocy rozwojowej 2015 uprzejmie prosimy o wsparcie w rozpowszechnieniu załączonych informacji dotyczących rekrutacji ukraińskich przedsiębiorstw.

Розпочалося рекрутування українських фірм до міжнародного проекту ЕКОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

23-25 вересня 2015 року у м. Хмельницькому, по вул. Інститутська 11/3 відбудуться навчання та стажування під час реалізації Польсько-українського проекту «Екологічні інновації для бізнесу. Спеціалізована лабораторія комплексних досліджень природних мінералів у Хмельницькому національному університеті»

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми Польська допомога 2015 у співпраці з Товариством Інтеграція Європа – Схід (www.siew.org.pl м. Кельце, Польща), Хмельницьким національним університетом, Хмельницьким регіональним центром з інвестицій та розвитку, Українсько-Польським Центром Європейської Інтеграції (м. Хмельницький Україна).

Проект спрямований на зміцнення ринкових позицій українських підприємств на вітчизняному та світовому ринках, за рахунок впровадження інноваційних і екологічних технологій застосування сапонітового сорбенту в процесах очищення і регенерації. Одержання пробних партій готової продукції, для застосування в різних галузях промисловості:

– ефективні і недорогі сорбенти для процесів водоочищення і водопідготовки;
– сорбенти для очищення біогазу, бензину і трансформаторних мастил;
– мінеральні добавки для агропромислового комплексу;
– косметичні препарати.

Для участі у проекті запрошуються:

а) представники підриємств, які мають статус малого або середнього підприємства;
б) представники установ, організацій, які займаються господарською діяльністю та мають свій офіс, філію на території України за винятком Луганської та Донецької областей.

Участь у проекті безкоштовна, на конкурсній основі, учасники проекту отримають сертифікати міжнародного зразка. Для участі у проектному відборі необхідно заповнити анкету та декларацію. Документи необхідно надіслати на електрону адресу [email protected] або [email protected] до 27 серпня 2015 р.

Детальна інформація та консультації: в Українсько-польському центрі європейської інтеграції Хмельницького національного університету (м. Хмельницький, вул. Інститутська 11/3), на сайті WWW.SIEW.ORG.PL, [email protected], за тел. 0678575353, 0632092992, 0506901619.

Запрошення
Умови участі в проекті
Декларація
Анкета учасника

Na podstawie informacji SIEW, 04.08.15 r.