Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » „ZOOM na Polskę” – Żytomierzanie rozmawiali o polskim sporcie

„ZOOM na Polskę” – Żytomierzanie rozmawiali o polskim sporcie

W dniu 29 marca br. młodzież Studenckiego Klubu Polskiego oraz uczniowie Domu Polskiego w Żytomierzu wzięli udział w projekcie „ZOOM na Polskę” organizowanym przez Fundację „Wolność i Demokracja.

Tematem naszego online spotkania był sport polski. Wielkie podziękowania dla wolontariuszki Pani Emilii oraz Fundacji Wolność i Demokracja za wspaniały pomysł oraz za współpracę.

Bardzo cieszymy się, że uczestnicy spotkania zostali zadowoleni. Zamieszczamy kilka ich wypowiedzi:

Wiktoria Bagińska: „Bardzo dziękujemy za to wspaniałe spotkanie. Poznaliśmy dużo interesującego o sporcie! Cieszymy się, że tak miło i z korzyścią spędziliśmy nasz czas”.
Anna Majstrenko: „Bardzo mi się spodobało, dowiedziałam się więcej o polskim sporcie, to było idealnie , dzięki”.
Anna Obodzińska: „Bardzo spodobała mi się ciekawa historia o sporcie, dla mojego rozwoju bardzo ciekawe jest nauczenie się wielu nowych rzeczy i cieszę się, że dzisiaj usłyszałem niezwykle fascynujące informacje”.
Andrzej Sergijczuk: „Bardzo mi się spodobało te spotkanie. Było przyjemnie, że pani Emilia tak ciekawie mówiła o sporcie polskim, nawet trochę o sporcie ukraińskim. Myślę, że podobne warsztaty są ważne pod względem rozwoju kulturalnym człowieka”.

Walentyna Jusupowa, Studencki Klub Polski, 1 kwietni 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code