Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » Zespół z Winnicy na „Mam talent” w Polsce

Zespół z Winnicy na „Mam talent” w Polsce

Zespół Jazzforacat z Winnicy bierze udział w polskiej edycji show „Mam talent”. Obecnie jego uczestnicy już otrzymali  trzy „tak” od jurorów i przygotowują się do kolejnego etapu selekcji.

Jak powiedział w komentarzu dla winnickiego portalu „VEZHA” wokalista zespołu Sergij Аsafatow, na polskim „Mam talent” razem z Sergijem Jaciurą znaleźli się przypadkowo. W zeszłym miesiącu chłopaki dali koncert w Gdańsku i tam dowiedzieli się o tym show.

– Spacerując zobaczyliśmy porozwieszane po całym mieście plakaty o castingu na show. Tam właśnie trwały eliminacje przed rozpoczęciem nowej edycji show talentów. Pomyśleliśmy: „Dlaczego nie spróbować?”   Poszliśmy tam, wypełniliśmy wszystkie dokumenty, wystąpiliśmy i odjechaliśmy do domu, – opowiada Sergij.

Po upływie miesiąca zespół został zaproszony do Polski do udziału w talent show.

– Byliśmy zaskoczeni, ale od razu wyruszyliśmy do Gdańska. Właśnie tam 19 czerwca odbyło się nagrywanie pierwszego etapu eliminacji. Bardzo fajnie wszystko wyszło. Zagraliśmy naszą piosenkę „Nie smuć się”, i chociaż nie była w języku polskim, otrzymaliśmy trzy „tak”, – mówi Sergij.

Kolejnym etapem dla Jazzforacat w polskim „Mam talent” będzie występ w Warszawie 10 lipca. Chłopaki właśnie przygotowują się do występu i wybierają piosenkę.

Lidia Baranowska, zdjęcie Facebook, 27 czerwca 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code