Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie na spotkanie pt. „Społeczeństwo obywatelskie – utopia czy realność? O roli inteligencji w budowie społeczeństwa obywatelskiego” w Winnicy

Zaproszenie na spotkanie pt. „Społeczeństwo obywatelskie – utopia czy realność? O roli inteligencji w budowie społeczeństwa obywatelskiego” w Winnicy

Konsulat Generalny RP w Winnicy uprzejmie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu z wykładowcami i studentką Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz wykładzie dr hab. Marioli Kuszyk-Bytniewskiej pt.  „Społeczeństwo obywatelskie – utopia czy realność? O roli inteligencji w budowie społeczeństwa obywatelskiego. [Rozważania w kontekście Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.]”.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych kulturą i językiem polskim, również do młodzieży zamierzającej podjąć studia w Polsce i jej rodziców.

Będzie to także okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną i badaniami realizowanymi przez Wydział Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie.

Termin spotkania: 17 kwietnia 2018 r. (wtorek) godz. 17.00

Winnica, ul. Teatralna, 20 (za Uniwersytetem Handlowo-Ekonomicznym), Winnickie Centrum Rozwoju Samorządu Terytorialnego

 Słowo Polskie na podstawie informacji KG RP w Winnicy, 16.04.18 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code