Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie na muzyczne opowieści Angeli Gaber i Tomasza Dybały

Zaproszenie na muzyczne opowieści Angeli Gaber i Tomasza Dybały

Konsulat Generalny RP w Odessie zaprasza na koncert muzyków z Polski 9 listopada o godzinie 18.00 w Sali Urban Music Hall.

Zapraszamy do wysłuchania muzycznej opowieści, która przeniesie Was w polskie Bieszczady – do miejsca gdzie stykają się kultury i tradycje, a także tam, gdzie nie sięga wzrok – w kosmiczne przestrzenie. 9 listopada w odeskim klubie Urban Music Hall, Angela Gaber i Tomasz Dybała zabiorą Was w nastrojową podróż na skrzydłach melodii.

Angela Gaber na co dzień koncertuje ze swoim projektem Angela Gaber Trio. Muzycy łączą etno-folk z muzyką nowoczesną i brzmieniami alternatywy, a Angela, jak sama mówi: poszukuje własnej pieśni. Współpracuje również z zespołem Wa-Da-Da, który gra muzykę inspirowaną tradycyjnymi rytmami Afryki, Kuby, Brazylii, ze spora domieszką rodzimych melodii. Angela od lat związana jest z Sanokiem, jest inicjatorką galerii rzeczy i wydarzeń rozmaitych – Bazar Sztuki oraz Etno Galerii. Na swoim koncie ma debiutancki album „Opowieści z Ziemi”, zauważony i doceniony przez jury licznych konkursów oraz autorską płytę „Dobre Duchy”. Album ten znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich folkowych płyt roku 2015.

https://www.youtube.com/watch?v=14oUNfQbmaU

Słowo Polskie za: KG RP w Odessie, 7 listopada 2019 r.

lp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code