Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Zaproszenie do uczestnictwa w IV Ogólnoukraińskim Dyktandzie z języka polskiego

Zaproszenie do uczestnictwa w IV Ogólnoukraińskim Dyktandzie z języka polskiego

Zapraszamy do uczestnictwa w IV Ogólnoukraińskim Dyktandzie z języka polskiego „Ja piszę, ty piszesz, my piszemy… po polsku”.

Tegoroczna edycja Dyktanda odbędzie się w sobotę 20 maja 2017 roku w dziesięciu miastach: we Lwowie, w Czerniowcach, Kijowie, Łucku, Chmielnickim, Odessie, Charkowie i Kropywnyckim.

W Żytomierzu i Winnicy Dyktando odbędzie się w niedzielę 21 maja 2017 roku.

Wszystkie chętne organizacje prosimy o zgłoszenie się za pomocą formularza Google.

… oraz o wypełnienie załączonego do niniejszej wiadomości Formularza potwierdzającego udział w dyktandzie oraz formularza zgłoszeniowego.

>>>>Formularz potwierdzający udział <<<<

>>>>Formularz grupowy <<<<

Formularz potwierdzający proszę przesłać jako plik tekstowy (word itp.) na adres: maciej.jastrzebski@wid.org.pl . Formularz zgłoszeniowy proszę także wypełnić elektronicznie i przesłać na wskazany powyżej adres. Następnie proszę przedstawić go uczestnikom do podpisu i przywieźć go do miasta, w którym będą Państwo pisać Dyktando. Tam Formularz zgłoszeniowy proszę przekazać organizatorowi.

Zgłoszenia indywidualne proszę wysyłać poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia indywidualnego znajdującego się pod poniższym adresem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv_UBIJOuFXSZnukXBVxZnjDKPKYTFklyvm2BqfSA_2ht7mg/viewform?usp=sf_link

Głównym organizatorem IV Ogólnoukraińskiego Dyktanda z języka polskiego jest Fundacja „Wolność i Demokracja”.

Maciej Maria Jastrzębski, WiD, 04.05.17 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code