Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Nauka, sztuka, inne » Specjaliści z Hyundai zgodzili się „dopracować” swoje pociągi na Ukrainie

Specjaliści z Hyundai zgodzili się „dopracować” swoje pociągi na Ukrainie

Zdjęcie pobrano z http://www.news24ua.com/kolesnikov-umyvaet-ruki-hyundai-opozorilisPo fali krytyki z boku ukraińskich mediów w stronę ciągle łamiących się i spóźniających się pociągów Hyundai, koreański gigant przemysłowy wysłał do ukraińskiego resortu infrastruktury list z zapewnieniem, że w przeciągu kilku tygodni wszystkie usterki w supernowoczesnych pociągach zostaną usunięte. Razem z tym koreańczycy tłumaczą problemy z pociągami bardzo napiętymi terminami ich produkcji przed EURO-2012. Ukraińska strona ciągle ponaglała Hyundai i na Ukrainę pociągi przyjechali nie do końca przetestowane.

Ukraińskie media dementują tłumaczenia Borysa Kołesnykowa – ministra infrastruktury, że koreańskie pociągi psują się przez chłód i mróz. 27.XII br w Korei Południowej słupek rtęci spadł do minus 12 poniżej zera.

Zdumiewającym jest to, że na Ukrainie o prawie 15% spadła sprzedaż samochodów osobowych marki Hyundai. Ludzie stracili zaufanie do całkiem niezłych samochodów przez złą reputacją superdrogich pociągów tej marki.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code