Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Polityka » Pod holenderską ambasadą w Moskwie pojawiła się kartka „Wybaczcie nam”

Pod holenderską ambasadą w Moskwie pojawiła się kartka „Wybaczcie nam”

Źródło - TwitterW stolicy Rosji pod holenderską ambasadą, gdzie Rosjanie przynoszą kwiaty i zapalają świece na pamięć o ofiarach katastrofy Boeinga MH17 „Malezyjskich Linii Lotniczych”. Wśród kwiatów pojawiła się także kartka z napisem „Wybaczcie nam”.

Oficjalne źródła w Rosji zażarcie bronią prorosyjskich terrorystów na wschodzie Ukrainy, obwiniając ukraińskie Siły Zbrojne o próbę zestrzelenia rosyjskiego Iła, na pokładzie którego jakoby miał przebywać prezydent Rosji Włodzimierz Putin.

17 lipca o 15:20 czasu polskiego rakietą Ziemia-Powietrze nad terytorium, kontrolowanym przez separatystów z DNR/LNR został zestrzelony samolot pasażerski MH17 z 295 osobami na pokładzie. Nikt nie przeżył katastrofy lotniczej.

Terroryści w sieciach społecznościowych już 20 minut po zestrzeleniu chwalili się, że kolejny „ptaszek” spadł na ziemię. Humory im się popsuły tylko wtedy, gdy dowiedzieli się, że to był nie wojskowy AN-26, jak myśleli wcześniej a pasażerski Boeing.

Redakcja

 

 

Kwiaty i kartka z napisem „Wybaczcie nam” pod holenderską ambasadą w Moskwie

 

Ostatnie zdjęcie dziecka z pokładu MH17

 

Okładka brytyjskiego The Sun, który ukazał się 18 lipca

 

Mapa obszaru, nad którym został zestrzelony malezyjski Boeing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code