Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Wiadomości z Ukrainy » Gospodarka » Od kwietnia planowane jest nowe połączenie lotnicze Winnica-Warszawa albo Winnica-Kraków

Od kwietnia planowane jest nowe połączenie lotnicze Winnica-Warszawa albo Winnica-Kraków

Zarząd winnickiego lotniska w Hawryszowce informuje o tym, że obecnie rozważane jest uruchomienie dwóch nowych połączeń lotniczych pomiędzy Winnicą a jednym z polskich i izraelskich miast.

Najprawdopodobniej samoloty przewoźnika „Yan Air” będą latały we wtorki i w piątki do Warszawy albo Krakowa. Cena biletu w jedną stronę wyniesie około 90 Euro. Zarząd lotniska, które od niedawna jest podporządkowane Radzie Miasta Winnicy, planuje w jednym dniu wykonywać dwa loty – pierwszy rano z Winnicy do Polski, drugi po obiedzie tego samego dnia z Polski do Winnicy.

Lotnisko w Hawryszowce ma nareszcie stałe połączenie autobusowe z Winnicą (6 razy dziennie z zachodniego dworca autobusowego kursuje bus Winnica-ul. Soborna-ul. Niemirowskie Szose-Lotnisko).

Czas lotu z Winnicy do Warszawy wyniesie około 90 minut. Na terenie winnickiego lotniska jest czynny strzeżony parking dla samochodów osobowych.

Red., bwp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code