Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Chmielnicki » Młodzi wielbiciele Juliusza Słowackiego z Podola zwiedzili kraj przodków

Młodzi wielbiciele Juliusza Słowackiego z Podola zwiedzili kraj przodków

W dniach 21-31 października  2015 r grupa młodzieży z Kulturalno-Oświatowego Centrum im. Juliusza  Słowackiego z dawnego Płoskirowa miała zaszczyt uczestniczyć w warsztatach języka polskiego z elementami edukacji międzykulturowej na zaproszenie naszych partnerów z Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wieprzu.

Podolska młodzież zwiedziła Kraków – drugą stolice Polski, Wadowice i Muzeum Jana Pawła II, Żywiec, a nawet – Wiedeń  i Bratysławę! Każdą wycieczkę witali z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem, a wiedzą o zwiedzanych zabytkach, wcześniej zdobyta na lekcjach języka polskiego, chętnie dzielili się z młodszymi kolegami.

Serdecznie podziękowanie składamy na ręce Pana  Wiesława  Sylwestra Jakubca, Dyrektora Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wieprzu za te pozytywne emocje, którymi nas obdarzyli organizatorzy.

Ludmiła Kotyk, dyrektor KOC im. Juliusza Słowackiego, m. Chmielnicki, 03.11.15 r.

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code