Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Modlitwa w rzeźbie

Modlitwa w rzeźbie

W dniu 6 lutego b.r. w Gnatyuk Art Center w Żytomierzu odbyło się otwarcie wspaniałej wystawy prac znanego ukraińskiego rzeźbiarza Oleksija Leonowa.

W ceremonii otwarcia wzięli udział doktor nauk psychologicznych, docent Uniwersytetu Chmielnickiego Stanisław Kruk, członek Narodowego Związku Artystów Ukrainy Petro Bogomaz.
Muzyczną oprawę imprezy zapewnili laureaci międzynarodowych konkursów Artem Zirka (fortepian) oraz Wadym Perig (skrzypce).

Organizatorami przedsięwzięcia są: Ogólno-ukraińska Kulturalno-Oświatowa Asocjacja Pedagogiki Humanistycznej, Podolskie Centrum Kulturalno-Oświatowe im. M.K. Rericha, PP „Bawaria-Zachód”.

To, co wcześniej wydawało się zwykłe w umowach kwarantanny, stało się luksusem. Na pewno dla tego, sala była wypełniona widzami. Szczerze wierze, że ta wystawa przeniknie głęboko w cerce każdego, kto będzie ją oglądał. I założy dobry fundament dla dalszego duchownego rozwoju i dobrego humoru w ciągu roku. Zapraszamy wszystkich do zanurzenia się w cichą atmosferze pokoju, wiary i modlitwy!

Walentyna Jusupowa, 11 lutego 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code