Jesteś tutaj: Home » Без рубрики » Konkurs fotograficzny „Niepodległa” przedłużony!

Konkurs fotograficzny „Niepodległa” przedłużony!

Mamy 2018 rok, w którym Polska świętuje 100-lecie swojej Niepodległości. Z tej okazji portal IDA organizuje konkurs fotograficzny o tematyce związanej z rocznicą odzyskania przez Polskę wolności.

Konkurs skierowany jest do członków polskich organizacji na Ukrainie, wziąć w nim udział mogą przedstawiciele tylko tych organizacji, które są zarejestrowane na portalu IDA (http://ida.pol.org.pl/registration). Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, w tym laptopa marki Dell Inspiron!

Każdy z uczestników może nadesłać do 15 zdjęć. Tematyka prac powinna dotyczyć rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, miejsc związanych z tym wydarzeniem, obchodami jego przeszłych już rocznic lub przygotowywanymi do zbliżających się uroczystości patriotycznych na terenie Ukrainy. Tematem zdjęć może być również kultywowanie polskości, to jak postrzegają Państwo przywiązanie do Ojczyzny i okazują swój patriotyzm. Polska i Niepodległość, to dwa słowa, na których powinni się skupić uczestnicy konkursu.

Prace należy wysłać mailem zatytułowanym KONKURS FOTOGRAFICZNY NIEPODLEGŁA na adres: konkurs@ida.pol.org.pl, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem konkursu, który znajduje się tutaj. Na prace czekamy do 28 lutego 2018 roku, a ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca 2018 roku.

Słowo Polskie, 14.02.18 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code