Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Winnicki » II Międzynarodowy Konkurs Instrumentalny im. Ignacego Jana Paderewskiego w Winnicy. Ciąg dalszy

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentalny im. Ignacego Jana Paderewskiego w Winnicy. Ciąg dalszy

Drugiego dnia Konkursu zaplanowano przegląd przesłanych elektronicznie materiałów konkursowych przez solistów w kategoriach średniej i starszej.

W formie przeglądu z użyciem techniki komputerowej wysłuchano utworów na fortepianie lub instrumentach strunowo-smyczkowych oraz kameralne zespoły instrumentalne w kategoriach średniej i starszej.

Ostatniego dnia Konkursu w Winnickiej Filharmonii Obwodowej im. Leontowycza nastąpiło uroczyste podsumowanie wydarzenia, w którym uczestniczył Konsul Generalny RP w Winnicy Damian Ciarciński, dyrektor Szkoły Muzycznej nr 1 w Winnicy Tatiana Burdejna oraz członkowie jury z Polski i Ukrainy.

Po uroczystości odbył się zamknięty dla publiczności koncert galowy w wykonaniu członków jury.

Konsulat Generalny RP w Winnicy zaprasza do obejrzenia na kanale Youtube transmisji z koncertu galowego w najbliższy poniedziałek (30 marca) oraz koncertu w wykonaniu zwycięzców Konkursu we wtorek (31 marca).

Więcej informacji o przebiegu Konkursu znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: www.paderewskikonkurs.com, na facebook oraz na profilu wydarzenia na platformie instagram.

Słowo Polskie za: KG RP w Winnicy, 29 marca 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code