Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Idzie lalkarz światem | warsztaty dla grup online

Idzie lalkarz światem | warsztaty dla grup online

Fot. Teatr Andersena

Warsztaty, które pragniemy zaprezentować mają na celu zapoznanie z historią, budową, zastosowaniem lalek teatralnych oraz zaznaczenie roli jaką lalka odgrywa w kulturze.

Podczas naszego spotkania zwrócimy również uwagę na fakt, iż lalki pojawiają się nie tylko w teatrze, ale również w reklamach, programach telewizyjnych a nawet wielkich produkcjach filmowych. Warsztaty prowadzą aktorzy teatru Kinga Matusiak – Lasecka i Daniel Lasecki, którzy zapoznają uczestników z różnymi formami lalek teatralnych, po części artystycznej uczestnicy będą mogli również spróbować własnych sił w animacji każdej z form

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały czas drogą mailową: edukacja@teatrandersena.pl lub telefoniczną: +48 691 912 672

Szczegółowe informacje na stronie https://teatrandersena.pl/spektakle/idzie-lalkarz-swiatem/

Jeśli grupy polonijne byłyby zainteresowane udziałem, bardzo prosimy o kontakt, a my  spróbujemy dostosować się do potrzeb grupy. W naszym teatrze wszystko jest możliwe. Magia teatru jest z nami i pozwala przenosić nas w tajemniczy i niesamowity świat lalek bez względu na to gdzie się znajdujecie.

Ponadto zachęcamy Państwa do korzystania z zasobów teatru:

Dziób w dziób, reż. Elżbieta Depta | online

„Dziób w dziób” jest współczesnym dramatem autorstwa Maliny Prześlugi. Opowieść toczy się wokół przygód Bandy honorowych gołębi, które walczą z podwórkową kotką Dolores, podejrzewając ją o zjedzenie ich towarzysza Janusza. Plany krzyżuje im pojawienie się wróbla Przemka, który bardzo chciałby dołączyć do Bandy i stać się jednym z gołębi. Jednak czy wróbel może kiedykolwiek zostać gołębiem?

Bilety online https://www.bilety24.pl/online/dziob-w-dziob-48030?id=313763
Szczegóły na stronie https://teatrandersena.pl/spektakle/dziob-w-dziob-3/

Teatr szyty na miarę | warsztaty i spektakle dla grup

Proponujemy możliwość zorganizowania spektaklu i warsztatu online dla dowolnej grupy odbiorców, w dowolnym terminie. Wystarczy tylko, że zgłosicie Państwo chęć realizacji takiego działania, a my postaramy się dobrać ofertę do potrzeb grupy.

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały czas. Prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni | Beata Saj, tel.: +48 502 663 873, e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl
Szczegółowe informacje na stronie https://teatrandersena.pl/spektakle/teatr-szyty-na-miare/

Bądź z nami. Wspieraj Teatr Andersena! | kampania nadal aktualna

Kampania informująca o możliwościach wsparcia teatru na różne sposoby, nadal aktualna. Kup bilet lub gadżet czy książkę, polub, udostępnij stronę teatru lub post, oznacz nas w poście, zaproś znajomych na nasze wydarzenie. Wspieraj Teatr Andersena online, tak jak możesz.

Szczegóły na stronie https://teatrandersena.pl/spektakle/badz-z-nami-wspieraj-teatr/

Teatroteka Andersena | biblioteka filmów dostępna bezpłatnie i bez ograniczeń

Spacery po teatrze, warsztat lalkarza, spotkania z Bajtkiem i aktorami, rozmowy o teatrze, czytania performatywne lektur, te i inne działania powstałe w tracie 2020 roku dostępne na naszej stronie przez cały czas.

Szczegóły na stronie https://teatrandersena.pl/teatroteka/

Słowo Polskie za: KG RP w Winnicy, 23 stycznia 2021 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code