Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Forum Młodych Polaków w d. Stanisławowie

Forum Młodych Polaków w d. Stanisławowie

Źródło - www.angielskiwesola.plOd 28 listopada do 2 grudnia b.r. w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie) Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego realizuje projekt pt. „Forum Młodych Polaków” dla liderów środowisk polskich zamieszkałych na Ukrainie.

Forum Młodych Polaków skierowany jest do aktywnych osób polskiego pochodzenia z całej Ukrainy, które angażują się społecznie. Każdy uczestnik odnajdzie w Forum, to co jest dla niego najważniejsze. Młodzież, która potrafi angażować się, poświęcać swój czas dla innych jest perspektywiczna dla rozwoju środowiska w którym działa. Zintegrowanie liderów z całej Ukrainy pozwoli im zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które z pewnością będą mogli wdrożyć w przyszłości.

Przy Pańskim zainteresowaniu oraz skierowaniu osób na Forum kontynuacja projektu możliwa będzie również w roku 2016.

Podstawowe zagadnienia pierwszego Forum w Iwano-Frankiwsku:

– Nawiązanie dialogu z polskimi organizacjami na Ukrainie
– Stworzenie przestrzeni do poznania młodych liderów środowiska polskiego i nawiązanie współpracy
– Zapoznanie uczestników z metodyką pracy w grupie dla uzyskania efektów w działalności organizacji pozarządowej oraz planowanie rozwoju indywidualnego
– Pogłębienie procesów integracyjnych i aktywizacja działalności młodzieży polskiego pochodzenia.

Serdecznie zapraszam do udziału w Forum Młodych Polaków 2-3 osoby z Państwa organizacji posiadające polskie pochodzenie oraz biegle mówiących po polsku. Organizatorzy zapewniają uczestnikom projektu zwrot kosztów transportu, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres poczty elektronicznej: anhelina.boychuk@gmail.com lub kierować pod numer telefonu: +38 099 918 27 82 do 25 listopada b.r. Ilość miejsc ograniczona.

Maria Osiadacz, dyrektor CKPiDE, 17.11.15 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code