Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » Ciekawa oferta dla ukraińskiej młodzieży, marzącej o studiach w Polsce

Ciekawa oferta dla ukraińskiej młodzieży, marzącej o studiach w Polsce

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego znajduje się w Kielcach, miastem leżącym pomiędzy Krakowem a Warszawą, 690 km od Winnicy i oferuje ciekawe możliwości dla młodzieży z Ukrainy. Ta uczelnia kształci studentów na różnych kierunkach – informatyka, prawo, ekonomika, turystyka, dziennikarstwo, europeistyka, kosmetologia i inne.

Wyższa Szkoła Ekonomii w Kielcach zaprasza wszystkich chętnych z Ukrainy, którzy marzą o studiach w Polsce oraz wiążą swoją przyszłość z Europą.

Wyższa Szkoła im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach jest uczestnikiem projektu ERASMUS, zgodnie z którym jej studenci mogą studiować na uniwersytetach w innych krajach, np. Niemczech, Czechach, Danii i in. Zgodnie z ofertą programu ERASMUS student może także ubiegać o stypendium – ok. 400-500 Euro na miesiąc. Studenci tej kieleckiej uczelni mogą odbywać praktykę w wielu państwach świata.

Wydział prawa przewiduje studia I i II stopnia, inne wydziały proponują studia I stopnia, oraz przewidują naukę na studiach magisterskich z opłatą 50%.

Czesne studenci Wyższej Szkoły płacą każdego miesiąca. Ono, w zależności od kierunku  stanowi 320-380 zł. Na pierwszym roku studiów student otrzymuje zniżkę 50%.

WSEPiNM oferuje studentom akademiki, mieszkanie w których kosztuje tylko 120 zł na miesiąc.

Każdy ukraiński student może oficjalnie pracować w Polsce. Wiza Schengen daje możliwość takiemu studentowi także możliwość podróży do innych państw Unii Europejskiej.

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego proponuje studia stacjonarne oraz zaoczne.

W Winnicy, na ul. Sobornej 24, obok Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej,mieści się oficjalny przedstawiciel WSEPiNM – biuro „POL-TUR”, które zajmuje się rekrutacją ukraińskiej młodzieży na polskie uczelnie.

Szczegóły o tej konkretnej uczelni oraz o rekrutacji na inne można dowiedzieć się, kontaktując z pracownikami „POL-TURu”, dzwoniąc na numer kontaktowy: (0432)655-055,(096)572-76-66, (093)920-04-59 albo za pomocą poczty elektronicznej poltur.ua@interia.eu. Strona internetowa  www.pol-tur.net.

bwp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code