Jesteś tutaj: Home » AKTUALNOŚCI » Regiony » Żytomierski » Audiobook „Pan Tadeusz” przygotowany przez Fundację „Pomoc Polakom na Wschodzie” dotarł do Żytomierza

Audiobook „Pan Tadeusz” przygotowany przez Fundację „Pomoc Polakom na Wschodzie” dotarł do Żytomierza

W dniu 17 kwietniu br. odebraliśmy na poczcie paczkę adresowaną do naszej Organizacji, z audio publikacjami – audiobook „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.

Bardzo cieszymy się, że nasza organizacja znalazła się na liście partnerów FPPnW, którym została wysłana audiopublikacja, aby mogliśmy realizować dalsze nasze działania związane z edukacją historyczną.

Otrzymane przez nas audiopublikacji dotrą także do Domu Polskiego w Żytomierzu, do polskiego przedszkola „Wesełka” oraz do nauczycieli miejscowych szkół.

Dziękujemy serdecznie zespołowi Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” za przesłaną paczkę. Życzymy dalszych dobrym pomysłów i sukcesów w działalności Fundacji!

Projekt realizowany przez Fundację „Pomoc Polakom na Wschodzie” we współpracy z Fundacją „Wolne Dźwięki” w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

Walentyna Jusupowa, Studencki Klub Polski, 22 kwietnia 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code