Jesteś tutaj: Home » Polacy na Kresach » Ogłoszenia » AKADEMIA KREATYWNYCH LIDERÓW. 21-30 lipca 2013 r. Białystok

AKADEMIA KREATYWNYCH LIDERÓW. 21-30 lipca 2013 r. Białystok

Fundacja OKNO NA WSCHÓD ma zaszczyt zaprosić studentów polskiego pochodzenia w wieku 18-25 lat z Białorusi, Litwy, Rosji (Obwód Kaliningradzki) i Ukrainy do udziału w projekcie pt. „Akademia Kreatywnych Liderów – pobyty edukacyjne dla młodzieży studenckiej polskiego pochodzenia z Białorusi, Litwy, Ukrainy i Rosji (Obwód Kaliningradzki)”. Pierwsza edycja projektu jest zaplanowana na 21-30 lipca 2013 r. w Białymstoku.

Uczestnicy projektu wezmą udział w wizycie studyjnej w Białymstoku. Program wizyty umożliwi uczestnikom zapoznanie się ze współczesną Polską i pracą lokalnych liderów działających w następujących obszarach: media, społeczność akademicka, organizacje pozarządowe, władze samorządowe i administracja, współczesna polska kultura.

Uczestnicy spotkają się m.in. z przedstawicielami władz samorządowych i akademickimi, politykami, członkami organizacji studenckich i samorządu studenckim. Goszcząca w Białymstoku młodzież weźmie też udział w wydarzeniach kulturalnych. Spotkania będę uzupełnione o warsztaty i praktyczne zajęcia, które mają umożliwić: poszerzenie zdobytej wiedzy, przeanalizowanie uzyskanych informacji oraz dyskusję na temat metod i możliwości zbudowania płaszczyzny do rozwoju współprac między uczestnikami i ich środowiskami a podmiotami z Polski.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wizyty oraz informacjami zawartymi w zaproszeniu do udziału w projekcie.
Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz rekrutacyjny i wysłać do 23 czerwca 2013 roku na vlenczewska@gmail.com!. Zasady wyboru kandydatów zostały opisane w regulamin rekrutacji uczestników do projektu. Rekrutacja zostanie przeprowadzona przy pomocy karty oceny formularza rekrutacyjnego.

Fundacja „Okno na Wschód”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code